.
Limhamn Griffins

Förtroendevalda

Limhamn Griffins styrelse består av 10 personer. Här nedan hittar du en lista med ansvarsområde, namn och kontaktuppgifter.

Vill du nå hela styrelsen så kan du skicka ett mail till styrelsen@limhamn-griffins.com

Styrelse

Ordförande
Joan Travesset
joan.travesset@limhamn-griffins.com
0738-091700

Ledamot, Sport, vice ordförande
Katarina Domaradzka
katarina.domaradzka@limhamn-griffins.com

Ledamot, Sekreterare, HR, JIM
Annelie van Lunteren
annelie.vanlunteren@limhamn-griffins.com

Ledamot, Kassör, Finans
Kristian Antonsson
kristian.antonsson@limhamn-griffins.com

Ledamot, Kommunikation
Ninni Petersson Ohlin
ninni.petersson-ohlin@limhamn-griffins.com

Ledamot, Tävling
Ali Houssin
ali.houssin@limhamn-griffins.com

Ledamot, Marknad
Niklas Haglund
niklas.haglund@limhamn-griffins.com

(Bild kommer inom kort)

Ledamot, Arrangemang
Sture Fredriksson
sture.fredriksson@limhamn-griffins.com

Suppleant
Simon Brynskog
simon.brynskog@limhamn-griffins.com

Suppleant
Frederik Moss Nielsen
frederik.moss_nielsen@limhamn-griffins.com